Alman menşeli firma olan MFG GUTSCHE GmbH&CO.KG, keçe filtre üretiminde en kusursuz ürünü, kalite  ve  teknolojiyi siz kullanıcılarına sunmaktadır.

   MFG GUTSCHE GmbH&CO.KG olarak 1962 yılında ilk  sentetik keçe  imalatı ile sektöre girmiş bulunmakta.Kısa süre sonra hava kirliliğine alternatif çözüm arayışına ağırlık vererek, iğne keçe filtre üretimi ile sorumluluk sahamızı genişlettik.Bugün itibariyle 5 kıtaya yayılan üretim ve satış ağımız ile kendimizi dünyaya kabul ettirdik.

   Üretim ve ürün grubumuzdan en iyi performansı sağlayacak keçe, dokuma ve  toz torba  filtreleri ile özel taleplere göre hazırlanmış filtre imalatımızla MFG GUTSCHE GmbH&CO.KG olarak 2006 yılından itibaren  AİR-TEC KEÇE FİLTRE SAN. LTD. ŞTİ., olarak  Türkiye'de hizmet vermeye başlamıştır.Asfalt plantlerine,demirçelik,döküm, akü,çimento sanayi,alçı,kireç,yağ,gıda,boya,kimya,maden sektörlerine,makine imalat sektörlerine,kereste ve sunta sektörüne KURU toz toplama keçe filtre üretmekteyiz.

   Almanya'daki fabrikamızda üretilen her ürüne uygun olarak kimyasal ve fiziksel kullanım alanı ve özelliklerine  her müşteri talebine göre yeni apreler,kaplamalar ve uygun dikiş özellikleri sürekli geliştirilir. Bu yenilikler endüstri mühendisleri tarafından laboratuar ortamında test edilip, deneyerek yeni datalar oluşturulur ve siz  müşterilerimize sunulur. Firmamız uluslararası DIN EN 9001 ve ISO 14001  kalite kontrol sertifikalarına sahiptir.
   AİR-TEC KEÇE FİLTRE SAN. LTD. ŞTİ.,firması olarak yeterli bilgi birikimi ile donanımlı teknik ekibimiz ve geniş yelpazemiz ile siz müşterilerimizle çalışmayı arzu ediyoruz.  Tedarıkcı lisdenize  air-tec  kece filtreyide almanızı arz ederiz.

   Ürün grupları: Polyester - Nomex - Rayton (PPS) - P84 (Poliamid) - PTFE ( Teflon ) -  Akrilik  ve diğerleri
Air-Tec
Keçe Filtre Sanayi Ltd. Şti.
KEÇE FİLTRE ÜRETİMİNDE YÜKSEK ALMAN TEKNOLOJİSİ
MFG GUTSCHE GmbH&CO.KG TÜRKİYE MÜMESSİLLİGİ

47 Yıllık Deneyimimizle Hizmetinizdeyiz.


KEÇE FİLTRE ÜRETİMİNDE YÜKSEK ALMAN TEKNOLOJİSİ
MFG GUTSCHE GmbH&CO.KG TÜRKİYE MÜMESİLLİGİ

Atatürk Mah. Can Cad. Airtec Plaza No.16 Kat : 4  34785  Sancaktepe/İstanbul
Telefon : + 0090 216 621 85 55   Fax   : + 0090 216 621 85 60